Aktuality

Home Aktuality

Aktuality

1.
Kurz osvětlovací techniky XXXIII - BUDEME TAM TAKÉ

Máme Vám co říci. Na kurz vystoupí ředitel našeho R&D vývojového centra pan Burhan s příspěvkem, který se týká problematiky použití LED diod s vysokým CRI (HIGH CRI LED - CRI až 98).

2.
UV LED nově v našem sortimentu

Pro průmyslové aplikace jsme nově do našeho sortimentu zařadili vysoce kvalitní UV LED výrobce LG INNOTEK. Pokrývají celou spektrální oblast: UV-A, UV-B, UV-C.

3.
LED s CRI až 98 nově v našem sortimentu

Pro dokonalé rozeznávání barev je třeba, aby světelný zdroj měl ve svém světelném spektru rovnoměrné zastoupení všech barevných složek. Běžné LED dosahují typických hodnot CRI=82, resp. CRI=92. HIGH CRI LED mají CRI až 98. Využijte naší nabídky osadit vámi používané LED moduly LED diodami s vysokým CRI nebo si vyberte z naší nabídky HIGH CRI COB.

4.
Mějte s námi „šťastný pohled na život“

„Šťastný pohled na život“ – tak se jmenoval soutěžní ohňostroj soutěže IGNIS BRUNENSIS, který jsme shlédli s našimi zákazníky 14.6.2017 na Brněnské přehradě. Samozřejmě ohňostroj byl až zlatým hřebem programu - naše setkání bylo především pracovní. Předvedli jsme v akci naše výkonné osazovací linky pro osazování LED modulů, společně změřili svítidlo v naší světelné laboratoři a v diskusi zákazníků s techniky a obchodníky vyřešili spoustu dotazů. Čas se našel i na doprovodné vystoupení mistryně ČR v Pole sportu Lenky Eleanor Hůlkové a písně písničkáře Antonína Jarůška. Děkujeme všem za účast a těšíme se na další setkání.

5.
Čistíme sklady

Staré zboží musí pryč … aby uvolnilo místo zboží novému. Využijte našeho doprodeje skladových zásob za zvýhodněné ceny: • LED pásky • LED zdroje Mean Well • LED diody CREE • LED diody LG • a další položky. Kontaktujte naše obchodníky

6.
techzona@tron.cz = nová kontaktní adresa TRON technické podpory

Vážení zákazníci, pro zrychlení a zjednodušení vyřizování Vašich technických dotazů jsme rozšířily kapacity naší technické podpory a zřídili novou mailovou adresu: techzona@tron.cz

7.
TRON slaví 20 let

Jsme tu pro Vás už 20 let! Slavte s námi! Na všechny Vaše objednávky, které pošlete v období od 17. 3. 2017 do 17. 4. 2017, obdržíte na LED pásky, LED profily a řídící elektroniku slevu 10% z Vašich aktuálních cen. Sleva neplatí pro nabídkové a projektové ceny. Těšíme se na další spolupráci!

8.
Navštivte nás na veletrhu AMPÉR 2017

Navštivte nás ve dnech 21.-24.3.2017 na veletrhu AMPÉR 2017 v Brně. Využijte této příležitosti a přijďte se podívat na naši expozici a probrat Vaše projekty s našimi techniky a obchodníky. Najdete nás v pavilonu P, stánek č. P 6.30.

9.
Navštivte nás na veletrhu AMPER 2016

Jako každý rok se naše společnost bude účastnit veletrhu AMPER. Letošní ročník se koná ve dnech 15.-18.3.2016 na brněnském výstavišti. Neváhejte využít této příležitosti a přijďte se podívat na expozici našich produktů a probrat Vaše projekty s našimi techniky a obchodníky. Najdete nás v pavilonu P, stánek č. P 6.31.

10.
Přestěhovali jsme se!

Od 2.11.2015 nás najdete v naší nové budově na adrese: Karásek 1J, 621 00 Brno- Řečkovice. Více informací zde na webu.

11.
Eshop znovu v provozu

Dne 3.11.2015 byl opět zprovozněn e-shop. Internetový obchod s vybranými produkty najdete na adrese: eshop.tron.cz Více informací zde na webu.